Formularz kontaktowy

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Każda opinia jest dla nas ważna i pozwala nam podnieść jakość świadczonych przez nas usług.

Adres e-mail*
Wybierz temat*
Podaj NIP*
Podaj nazwę firmy*
Opisz swoje zgłoszenie*
Zgłoszenie zostało wysłane

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kontaktowych osoby fizycznej

Podane przy kontakcie z nami dane osobowe wykorzystujemy do kontaktu w związku ze sprawą, z którą zwracają się Państwo do nas, oraz do jej załatwienia. Administratorem tych danych jest MAROL Spółka z o.o. (ul. Zwierzchowskiego 25, 61-249 Poznań) (administrator).

---------------Dowiedz się więcej-----------------------

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, jednak konieczne do kontaktu, a ich niepodanie uniemożliwia wykorzystanie formularza kontaktowego, lub może uniemożliwiać kontakt za pomocą Państwa programu pocztowego w zależności od jego ustawień. Nie dotyczy to nr telefonu, który nie jest niezbędny, a jedynie ma przyśpieszyć i uprościć kontakt zwrotny z naszej strony.

Podstawą przetwarzania w/w danych jest prawnie uzasadniony interes administratora polegający na zbieraniu Państwa uwag w sprawach dotyczących naszej działalności, niezależnie od tego, czy jesteście Państwo naszymi klientami (art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (…), zwanego RODO).

Dane mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z nami przy prowadzonej przez nas działalności, w szczególności w zakresie związanym ze sprzedażą towarów i usług, świadczącym usługi informatyczne, telekomunikacyjne, doradcze i prawnicze, ale nie są przekazywane poza teren UE i EOG. Przechowujemy je przez czas potrzebny na załatwienie sprawy, a potem przez okres niezbędny do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. W sprawach danych osobowych z administratorem można kontaktować się korzystając z podanych na wstępie danych kontaktowych, za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.marol.com.pl/formularz-kontaktowy,45.html , oraz telefonicznie pod numerem +48 61 65 00 300.

W naszej ofercie


marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol
marol

Złotomania

dołącz do naszego
programu lojalnościowego

Zostań klientem

skontaktuj się z naszym
przedstawicielem

Kariera

znajdź u nas swoje miejsce
i rozwiń skrzydła

Sieć franczyzowa

poznaj Program Partner
Chaty Polskiej